sdílet Hotel Majolika na Facebooku
Hotel Majolika česká verze  Hotel Majolika slovenská verzia  Hotel Majolika english version  Hotel Majolika deutsch version

Hotel Majolika Modra, Modra Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Majolika Modra Pezinok - ubytování v Modre v Pezinoku...


Hotel Majolika obci Modra vznikl v prostorách památkově chráněné budovy Staré keramiky, jejímž základem je hradební systém z roku 1610 . Nachází se v klidné části Modry , v bezprostřední blízkosti centra města se snadnou dostupností . Bezbariérový přístup a moderní technické vybavení jsou součástí kvality poskytovaných služeb.

Hotel Majolika v Modre - je vhodný pro ubytování během pracovní cesty nebo za účelem rodinné dovolené či poznávacím výletem . Součástí objektu jsou parkovací místa chráněná kamerovým systémem , a podzemní garáž . Pobyt zpříjemní i wellness s bazénem a saunami , půjčovna kol na výlety po okolí a muzeum na výrobu keramiky s dobovými stroji .

Hotel Majolika MODRA - poloha : Malebné město Modra vzdálené 25km od hlavního města Bratislavy se zapsalo do historie zejména díky dobrému vínu , působením bratrů Štúrovců a tradiční Modřanská keramikou .

Hotel Majolika - ubytování : vznikl v prostorách památkově chráněné budovy Staré keramiky, jejímž základem je hradební systém z roku 1610 . Nachází se v klidné části Modry , v bezprostřední blízkosti centra města se snadnou dostupností . Bezbariérový přístup a moderní technické vybavení jsou součástí kvality poskytovaných služeb. Je vhodný k ubytování během pracovní cesty nebo za účelem rodinné dovolené či poznávacím výletem . Součástí objektu jsou parkovací místa chráněná kamerovým systémem , a podzemní garáž . Pobyt zpříjemní i wellness s bazénem a saunami , půjčovna kol na výlety po okolí a muzeum na výrobu keramiky s dobovými stroji .

Hotel Majolika nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích, suitách a apartmánech s možností přistýlky . Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizory s DVD , telefonem, bezplatným připojením na internet. Neakceptujeme přítomnost zvířat . Prostory hotelu jsou nekuřácké .Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmánpřistýlkahandicap
1265261

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, CD přehrávač, TV, telefon, kabelová televize, DVD, připojeni internetu, sat, minibar, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, praní a žehlení, klimatizace, opatrování dětí, Informační služba, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, masážní studio, Internetové připojení k dispozici

Platební karty: Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 2

Popis okolí: Prírodné okolie Modry je zrejme najväčším lákadlom pre výletníkov. Nachádzajú sa tu dve najstaršie rekreačné oblasti Harmónia a Piesok. Prekrásna príroda s rozsiahlymi listnatými aj ihličnatými porastmi, množstvom vzácnych a chránených druhov rastlín a živočíchov spolu s turistickými chodníkmi slúžia celoročne návštevníkom túžiacim vymeniť mestské prostredie za prírodné, kde môžu regenerovať svoje sily. Zaujímavá geologická minulosť je zosobnená skalnými útvarmi ako sú Traja jazdci, Kamenná brána, Bartolomejské skalky, Tisové skaly alebo Medvedia skala.

Tipy na výlet: Azda najnavštevovanejšia je 20m vysoká turistická rozhľadňa na vrchu Veľká Homoľa. Stala sa najvyhľadávanejším výhľadovým bodom a významným objektom cestovného ruchu v Malokarpatskom regióne. Bola vybudovaná koncom roku 2001 ako „symbol dobrej spolupráce mesta Modry a mesta Pezinka v 3. tisícročí“. Ponúka kruhový ďaleký rozhľad na scenériu Malých Karpát, Považský Inovec, Tríbeč, aj rakúske Alpy (vrch Schneeberg). Pohodlný prístup na rozhľadňu je približne za 1 hodinu po červenej značke od zastávky autobusu na Zochovej chate.

Neďaleko Modry nad osadou Píla sa v panoráme Malých Karpát pôsobivo vyníma masívna stavba hradu Červený Kameň. Hrad je dobre viditeľný najmä z väčších diaľok. Tento mohutný zachovalý hrad z 13. storočia so štyrmi nárožnými baštami sa pokladá za jeden z unikátov stredoeurópskeho staviteľstva. Je ukážkou renesancie fortifikačného staviteľstva na Slovensku.

Z okolia je ešte zaujímavá jaskyňa Driny pri mestečku Smolenice, ktorá je jedinou sprístupnenou jaskyňou na západnom Slovensku. Jej dĺžka je 700m, priemerná teplota je 8°C a vlhkosť vzduchu sa pohybuje okolo 97%. Ako v každej jaskyni ani tu nechýbajú typické stalagmity a stalaktity rôznych veľkostí a farieb.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (500 m)

Vlaková zastávka název: (8 km)

Autobusové nádraží název: (200 m)


Obchod: (300 m)

Stravování:


Restaurace popis:

Hotel Majolika - restaurace: V modernej hotelovej reštaurácii s výhľadom a vstupom na nádvorie hotela si nielen ubytovaní hostia vychutnajú svoje bohaté raňajky podávané formou švédskych stolov. Reštaurácia je miestom príjemného posedenia pri dobrom jedle, ale aj priestorom priam predurčeným na organizovanie pracovných obedov, večerí alebo rodinných osláv a svadieb s komplexnou ponukou stravovacích služieb. V letných dňoch pocit pohodlia dotvára chladenie vzduchotechnikou. V priestoroch reštaurácie a nádvoria je bezdrôtové pripojenie na internet. Priestory hotela sú nefajčiarské. Kapacita: 60 miest.

Radi uvítame ubytovaných hostí, ako aj širokú verejnosť v hotelovej kaviarni spojenej s reštauráciou. Pestrá ponuka jedál a nápojov, ochotná a rýchla obsluha prispejú k tomu, aby Vaše chvíle strávené v reštaurácii boli príjemným zážitkom. Celkovú atmosféru dotvára štýlové riešenie interiéru s barom a keramickou pecou. Hotel umožňuje prenájom miestnosti na rôzne účely. Priestory sú chladené vzduchom. Otváracie hodiny: denne 7.00 – 22.00. Kapacita: 50 miest.

V pivničných priestoroch hotela sa nachádza štýlová klenbová vinárnička s komorným osvetlením a funkčným krbom, ktorú je možné využiť na súkromné uzatvorené akcie. Je vhodná na ochutnávku vín aj s možnosťou prezentácie ponúkaných značiek s profesionálnym výkladom od someliéra, alebo len na súkromné posedenie, večeru, párty pre skupinky. Široká paleta vín zo Slovenska, Moravy aj z celého sveta uspokojí aj náročnejšie vinárske požiadavky. Kapacita: 40 osôb.Restaurace: 10:00 - 22:00 (počet míst 60)

Kavárna: 07:00 - 22:00 (počet míst 50)

Vinárna: (počet míst 40)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (8 km), Půjčovna kol, Tělocvična (250 m), Fittness (200 m), Jízda na koni (2 km), Bazén venkovní (1 km), Bazén krytý, Sauna, Volejbalové hřiště (500 m), Fotbalové hřiště (500 m), Střelnice (5 km), Billiard (300 m), Elektronické šipky (300 m), Solárium (300 m), Cyklotrasy, Whirpool

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Fax, TV, Laserové ukazovátko, Dataprojektor, Magnetofon, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Ozvučení, DVD přehrávač, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart

Na usporiadanie školení, seminárov, konferencií, obchodných stretnutí, firemných akcií sú Vám celoročne k dispozícii naše 2 kongresové sály s možnosťou vzájomného prepojenia s celkovým počtom miest 150. Usporiadanie sedenia ako aj kapacita závisia od požiadaviek.
Priestory sú chladené, s moderným technickým vybavením. Použitie školiacej techniky (premietacie plátno, flipchart a rečnícky pult) je súčasťou ceny prenájmu miestností. Počas školení Vám zabezpečíme občerstvenie, stravovacie služby a večerný program. Poskytnutie ubytovania v prípade viacdňových školení je samozrejmosťou.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 Veľká kongresová sála (počet míst 100)

kongresový sál č. 2 Malá kongresová sála (počet míst 70)

salónek č. 1 Veža (počet míst 20)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.1-31.1250-708533120 (Suite)136 (Apartment)


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování za pokoj / noc / v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky
Sleva / poplatky: V ceně pokoje je snídaně formou švédských stolů, připojení na internet, parkování na vnějších parkovištích snímány kamerovým systémem s propojením na TV do každého pokoje. Apartmány a suity jsou vybaveny minibarem, který je na požiadamie možné doplnit i do jiného pokoje. Hotel si vyhrazuje právo na úpravu cen a poskytování slev. Uvedené ceny jsou s DPH. V prostorách hotelu neakceptujeme přítomnost zvířat.

Fotogalerie (9):


Hotel MajolikaHotel MajolikaHotel Majolika
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com