sdílet Hotel Karpatia na Facebooku
Hotel Karpatia česká verze  Hotel Karpatia slovenská verzia  Hotel Karpatia english version  Hotel Karpatia deutsch version

Hotel Karpatia Humenné, Humenné ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Hotel Karpatia Humenné - ubytovanie v Humennom ..


Hotel Karpatia s reštauráciou sa nachádza iba 250 metrov od historického centra mesta Humenné a 100 metrov od hlavnej autobusovej i vlakovej stanice. Okrem pohodlného ubytovania v útulne zariadených izbách a apartmánoch ponúka hotel reštauráciu, lobby bar s letnou terasou, lounge v anglickom štýle s krbom aj vináreň. K organizovanie firemných aj rodinných akcií vrátane svadieb slúži Kongresová sála a tri salóniky. Recepcia so svojimi službami a úschovňou batožiny je v prevádzke non stop. Parkovanie vozidiel je vodičom umožnené zdarma priamo pri objekte.
 

Hotel Karpatia Izby..


Komfortné ubytovanie je pre hostí pripravené v útulných jedno a dvojposteľových izbách či apartmánoch vrátane Prezidentského a Executive. Ubytovacie jednotky majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sociálnym zariadením. Ďalej disponujú trezorom, klimatizáciou, pohodlným nábytkom, televízorom so satelitným príjmom a bezplatným bezdrôtovým pripojením k internetu. Apartmány majú samostatnú obývaciu časť.
 

Typy pokojů


Popis okolí:


Hotel Karpatia Okolie..


Humenné nájdete na východnom Slovenskom, v Prešovskom kraji. Hotel leží 100 metrov od hlavnej autobusovej i vlakovej stanice, 10 km od jazera pri obci Vinné, 38 km od priehrady Zemplínska Šírava. Neďaleko centra mesta sa nachádza aj skanzen ľudovej architektúry. V neďalekých Vihorlatských vrchoch pod Sninským kameňom môžete vidieť tretie najväčšie prírodné jazero Morské oko.

Dostupnost střediska:

Stravovanie:


Restaurace popis:  

Hotel Karpatia Gastronómia


V hotelovej reštaurácii si možno pochutnať na jedlách z výberu klasickej slovenského a medzinárodnej kuchyne. Nápojový lístok ponúka široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojov, ktoré si môžete vychutnať aj na záhradnej terase. Reštauráciu je možné využiť aj pre spoločenské stretnutia, rodinné oslavy či firemné akcie. Chuti na večerný drink poslúži lobby bar s letnou terasou či salónik v anglickom štýle s krbom a vinárňou.

Služby:Kongresová sála
Polyfunkčná sála na organizovanie firemných seminárov, školení, konferencií, osláv, večierkov, prezentácií, recepcií, plesov, ale aj menších pracovných zasadnutí či rodinných akcií.

Tokaj salónik
Priestor v prízemí hotela prepojený s letnou terasou. Kapacita: 40 miest.

Anglický salónik
Priestory hotela sú svojou variabilnosťou vhodne prispôsobené aj na náročné pracovné schôdzky a obchodné jednania.

Primátorský salónik
Priestory hotela sú svojou variabilnosťou vhodne prispôsobené aj na náročné pracovné schôdzky a obchodné jednania.

Konferenční kapacity:

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmán
1.1-31.12od/in 52od/in 77od/in 77 (Dvojlôžková izba Premium [2+0])od/in 147 (Apartmán Premium [2+2])


Měna: Czk

Ceny zahrnují:

Fotogaléria (22):


Hotel KarpatiaHotel KarpatiaHotel Karpatia
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com